Sezon #2023
Nowy sezon w salonie to także śledzenie nowości , które pojawią się w dekoracjach. To bardzo istotna kwestia ,bo każda nowość którą proponujemy naszym klientom sprawia , że chcą oni korzystać z naszej oferty i zachęca ich do podejmowaniu decyzji o tym kto i jak udekoruje im sale, kościół czy stół dla nowożeńców. W tym sezonie z nowości jakie planujemy wprowadzić wybrałyśmy kolory stonowane i spokojne. Nauczone doświadczeniem ostatnich lat wiemy, że nie wszystko to co pojawia się w trendach światowych sprawdza się w naszej lokalizacji czy zwyczajnie jest wybierane przez nasze grono klientów. Pokazujemy Wam więc dziś o czym myślimy przy przygotowaniach do nadchodzącego sezonu ślubnego oraz jakie miałyśmy inspiracje do naszej listy zakupów. Mamy nadzieję, że nowe dodatki, kolory wpadną Wam w oko i sprawią, że będzie Wam łatwiej zaplanować wasz wielki moment.

Nowoczesne formy stojaków pod kompozycje kwiatowe, stojaki w kolorze złota na różnej wysokości będą przepięknie komponowały się z dostojnymi świecznikami stanowiąc spójną całość. Dodatkową opcją , która dopiero teraz pojawi się w naszych propozycjach są pastelowe , różowe obrusy i złote podtalerze. Wszystkie te elementy w zestawieniu z kwiatami pomogą nam uzyskać ciekawy efekt. Same mamy nadzieję, że to co pojawi się w naszym nowym wachlarzu propozycji będzie pięknie prezentowało się na wielu salach bankietowych w tym sezonie.

Ale pięknie!

Stół młodych oraz tło za Parą Młodą będzie teraz dostępne także w kolorze pastelowego, przyjemnego różu, aranżacja na którą postawiłyśmy to lejący muślin , który pięknie prezentuje się w formie delikatnych fal .Może być w najprostszej formie tkaniny, która sama w sobie stanowi już ciekawą opcję do wyboru, doskonale sprawdzi się z ledowym napisem , który jest dostępny w formie polskojęzycznej czyli napis “Miłość” oraz angielskojęzyczna forma “Better Together” do wyboru.


Wszystko to dla Ciebie!

Właśnie po to, abyś Ty miała/-miał najpiękniejsze wspomnienia z tego dnia staramy się podążać za nowymi trendami w kwestii dekoracji. Szukajcie inspiracji i planujcie swój dzień tak by wszystko co sobie wymarzyliście mogło się spełnić i towarzyszyć Wam w tym wspaniałym czasie. My zrobimy resztę!