Dzielimy się dziś z Wami krótką relacją z naszej sesji w cudownym miejscu. Szklarnia w Bacówce w Radawie to miejsce do którego uwielbiamy wracać. Niepowtarzalny klimat i nasze ulubione kolory zagościły w wystroju , więc nie zastanawiałyśmy się ani chwili. Chciałybyśmy pokazać naszym okiem to, co w nowym sezonie #2023 będzie dostępne w naszym salonie i to co zdecydowanie skradło nasze serce. Zapraszamy na małą bajkową podróż z nami!

W bukietach ślubnych zauważamy trend w stronę suszonych traw, kwiatów oraz dodatków które balansują na granicy boho a naturalnego, eleganckiego glamour. To doskonały sposób , żeby nadać oryginalnego wyglądu stylizacji ale nie ograniczać się konkretnie do specyficznego stylu. Bukiet, który trzyma modelka na zdjęciu będzie pięknym uzupełnieniem prostych fasonów sukien, gładkich i klasycznie skrojonych modeli ale także tych z aplikacjami, koronkami i odrobiną błysku. Czyli generalnie do wszystkiego wygląda fantastycznie .

Postaw na dodatki!

Welon z delikatnym brokatem, ozdoba do włosów , stylowe kolczyki czy bransoletka potrafią w perfekcyjny sposób dopełnić lub podkręcić stylizację. Przykładamy ogromną uwagę do szczegółów, staramy się aby dodatki dostępne dla was w salonie były różnorodne i w wysokim standardzie wykonania. Tworzymy również nasze autorskie projekty, w pracowni krawieckiej i staramy się pokazywać wam najnowsze trendy i to co miałyśmy okazje zobaczyć na ostatnich targach czy w prasie branżowej. Chcemy być na czasie i takie Panny Młode chcemy też widzieć w naszych przymierzalniach .


Nie straszna nam żadna pogoda!

Jeśli w dzień twojego ślubu pogoda nie dopisze to zachowaj spokój! Jesteśmy tu po to, aby pomóc. Cały asortyment kurtek, narzutek, kominów, bolerek od grubych i cieplutkich do delikatnych, tiulowych czy muślinowych.  Wypożyczenie czy kupno, mamy dla was wiele propozycji. Dlatego pamiętajcie, że u nas zawsze się można poratować.