Najnowsze modele sukni ślubnych

Suknie ślubne

Salon Sukien Ślubnych Avangarda zaprasza do zapoznania się z najnowszą kolekcją ślubną. 

W swej ofercie posiadamy oryginalne suknie ślubne cenionych i znanych w Polsce projektantów takich jak: MS Moda, InLove, Happy Days, Mari-Lill, Xenia. Naszym priorytetem przy wyborze kolekcji co roku są różnorodność, oryginalność i unikatowość wybieranych modeli. Staramy się, aby każda Panna Młoda odwiedzająca nasz salon mogła odnaleźć właśnie u nas swój wymarzony fason sukni ślubnej. Dbałość o detale, wysoka jakość materiałów i staranność wykonania – to rzeczy na które zawsze zwracamy uwagę, kierując się komfortem jaki oferujemy naszym klientkom. 

Katalog sukien ślubnych

Mari-Lill

Suknie nowego producenta, które zachwycają nie tylko wyszukanymi fasonami ale różnorodnością modeli oraz bardzo wysoką dbałością o jakość . Szeroki wachlarz propozycji co roku zaspokaja oczekiwania naszych Pań. Nowoczesne fasony, najwyższej jakości materiały oraz wyjątkowa troska o wygodę naszych klientek sprawia, że Panny Młode tak chętnie wybierają modele z kolekcji MS Moda w swoim wyjątkowym dniu.

MS Moda

 

 

Suknie polskiego producenta, które zachwycają nie tylko wyszukanymi fasonami ale różnorodnością modeli oraz bardzo wysoką dbałością o jakość . Szeroki wachlarz propozycji co roku zaspokaja oczekiwania naszych Pań. Nowoczesne fasony, najwyższej jakości materiały oraz wyjątkowa troska o wygodę naszych klientek sprawia, że Panny Młode tak chętnie wybierają modele z kolekcji MS Moda w swoim wyjątkowym dniu.

 

InLove

 

Producent sukien ślubnych InLove, który zawsze zaskakuje oryginalnością swoich fasonów. Kolekcje , które co sezon podbijają serca klientek z uwagi na wyszukane połączenia materiałów, faktur i aplikacji. Od romantycznych po zmysłowe i ultra kobiece modele. Pozwala naszym klientkom poczuć się naprawdę wyjątkowo i niepowtarzalnie. Suknie, które zdają się idealnie podkreślać urodę naszych Pań i gwarantują spektakularny efekt, na którym każdej przyszłej Pannie Młodej zależy.

 

Happy Days

 

Kolekcja Happy Days to pełna gracji i elegancji kwintesencja kobiecości. Modele tego producenta zaskakują jakością i oryginalnością oraz porywają najwyższym standardem wykonania. Modele sukien zdają się w elegancki sposób komplementować i podkreślać walory kobiecej sylwetki. Dodatkowym atutem są wyrafinowane i pięknie dobrane aplikacje. Sprawiają ,że każda Panna Młoda która wybiera suknie ślubną tego producenta czuje się wyjątkowo od pierwszego momentu.

 

Umów się na przymiarkę

Spodobała Ci się któraś z naszych sukien ślubnych?

Umów się na bezpłatną wizytę w naszym salonie.