Najnowsze modele sukni ślubnych

Suknie ślubneSalon Sukien Ślubnych Avangarda zaprasza do zapoznania się z najnowszą kolekcją ślubną. 

W swej ofercie posiadamy oryginalne suknie ślubne cenionych i znanych w Polsce projektantów takich jak: MS Moda, InLove, Happy Days, Mari-Lill, Xenia. Naszym priorytetem przy wyborze kolekcji co roku są różnorodność, oryginalność i unikatowość wybieranych modeli. Staramy się, aby każda Panna Młoda odwiedzająca nasz salon mogła odnaleźć właśnie u nas swój wymarzony fason sukni ślubnej. Dbałość o detale, wysoka jakość materiałów i staranność wykonania – to rzeczy na które zawsze zwracamy uwagę, kierując się komfortem jaki oferujemy naszym klientkom. 

Katalog sukien ślubnych

Mari-Lill

Suknie nowego producenta, które zachwycają nie tylko wyszukanymi fasonami ale różnorodnością modeli oraz bardzo wysoką dbałością o jakość . Szeroki wachlarz propozycji co roku zaspokaja oczekiwania naszych Pań. Nowoczesne fasony, najwyższej jakości materiały oraz wyjątkowa troska o wygodę naszych klientek sprawia, że Panny Młode tak chętnie wybierają modele z kolekcji MS Moda w swoim wyjątkowym dniu.

Iloni3

Iloni2

Iloni1

Gwen-7

Gwen-5

Gwen

Fabiola4

Fabiola3

Fabiola2

Fabiola1

Elmar

Elmar 2

Deya3

Deya2

Deya1

Daraja

Daraja 3

Daraja 2

Binka1

Bianka3

Bianka2

Arletta

Arletta 3

Arletta 2

Alma3

Alma2

Alma1

Afrodyta3

Afrodyta2

Afrodyta1Zobacz wszystkie modele

MS Moda

Suknie polskiego producenta, które zachwycają nie tylko wyszukanymi fasonami ale różnorodnością modeli oraz bardzo wysoką dbałością o jakość . Szeroki wachlarz propozycji co roku zaspokaja oczekiwania naszych Pań. Nowoczesne fasony, najwyższej jakości materiały oraz wyjątkowa troska o wygodę naszych klientek sprawia, że Panny Młode tak chętnie wybierają modele z kolekcji MS Moda w swoim wyjątkowym dniu.

ELLEN_R7B7601m

COLETTE_R7B0928m

BEVERLY_R7B6859m

AMIRA_R7A9350mZobacz wszystkie modele

InLove

Producent sukien ślubnych InLove, który zawsze zaskakuje oryginalnością swoich fasonów. Kolekcje , które co sezon podbijają serca klientek z uwagi na wyszukane połączenia materiałów, faktur i aplikacji. Od romantycznych po zmysłowe i ultra kobiece modele. Pozwala naszym klientkom poczuć się naprawdę wyjątkowo i niepowtarzalnie. Suknie, które zdają się idealnie podkreślać urodę naszych Pań i gwarantują spektakularny efekt, na którym każdej przyszłej Pannie Młodej zależy.

Ontario 3m

Ontario (251)-m

Erica(904)-m

Erica(856)-m

Erica(524)-m

Agnes2m

Agnes(304)-m

Agnes(312)-mZobacz wszystkie modele

Happy Days

Kolekcja Happy Days to pełna gracji i elegancji kwintesencja kobiecości. Modele tego producenta zaskakują jakością i oryginalnością oraz porywają najwyższym standardem wykonania. Modele sukien zdają się w elegancki sposób komplementować i podkreślać walory kobiecej sylwetki. Dodatkowym atutem są wyrafinowane i pięknie dobrane aplikacje. Sprawiają ,że każda Panna Młoda która wybiera suknie ślubną tego producenta czuje się wyjątkowo od pierwszego momentu.

075-elle-1

080-sabrina-1

334-1

080-sabrina-2

051-kayla-3

321-1

331-3Zobacz wszystkie modele

Suknie ślubne sklep internetowy


Zobacz wszystkie suknie

Umów się na przymiarkę

Spodobała Ci się któraś z naszych sukien ślubnych?

Umów się na bezpłatną wizytę w naszym salonie.