O nas

Avangarda dekoracje
i suknie ślubne

Ze ściany naszego salonu spoglądają szczęśliwe Pary Młode ze starych fotografii. Te fotografie są z nami już od 11 lat, od pierwszego miejsca, pierwszego salonu, gdzie wszystko się zaczęło. Odkąd pamiętamy zawsze chciałyśmy pracować w branży ślubnej…… Nie. To nie tak. Jesteśmy wspólniczkami, wcześniej byłyśmy przyjaciółkami ale na początku stałyśmy się Rodziną.
Cześć.   To My – Lucyna i Justyna.
Różnimy się ale doskonale uzupełniamy. Jedna z Nas do firmy wnosi talent planowania i organizacji oraz umiejętność  rozwiązywania logistycznych łamigłówek. Dla Klientów tworzy unikatowe kompozycje kwiatowe realizując swoją pasję florystyczną. Druga z Nas przekuwa swój zmysł estetyczny i zamiłowanie do pięknych miejsc i wnętrz, sztuki i muzyki, ubioru i dodatków tworząc kompletne stylizacje Panny Młodej.
Wspólnie jesteśmy architektkami atmosfery wyjątkowości podczas ślubu i wesela. Naszą misją jest powodowanie uśmiechu w odbiciu lustra, w którym przeglądają się nasze Klientki mierząc tę jedną-jedyną, najważniejszą suknię swojego życia. Dajemy przestrzeń, komfort i pozytywną atmosferę. Działamy kreatywnie, nieszablonowo i przede wszystkim profesjonalnie.

Słuchamy Was. Waszych marzeń i życzeń. Każda historia jest wyjątkowa, każde wesele unikatowe.

Avangardę tworzą Kobiety dla Kobiet.

Zobacz nasz salon

Kompleksowa oferta ślubna

Salon sukien ślubnych

decor image

Dekoracje sali
i kościoła

decor image

Bielizna ślubna

decor image

Biżuteria ślubna
i odzież

decor image

Opinie klientów

Zobacz co piszą o nas nasze klientki

Planujesz ślub i przyjęcie weselne?
Chcesz żeby było niezapomniane i było pamiątką na całe życie? 

X
Koszyk zamknij