CategoriesTrendy ślubne

Nasze Panny Młode

Pomysł na powstanie bloga ślubnego nie kształtował się w naszych głowach latami, to raczej spontaniczna decyzja aby móc podzielić się z wami naszym doświadczeniem. Przez ostatnie 12 lat tworzyłyśmy z pasją i zaangażowaniem miejsce w którym przyszła panna młoda może poczuć się jak prawdziwa księżniczka.

CategoriesTrendy ślubne

Trendy 2023 w dekoracjach

Jeśli szukacie inspiracji w dziedzinie dekoracji jakie zapowiadają się interesująco w tym sezonie to chcemy Wam pokazać nasze ostatnie poczynania i podpowiedzieć w jakim kierunku idą trendy na obecny i zbliżający się sezon. Kolorystyka w jakiej realizujemy najczęściej dekoracje bardzo mocno pokazuje , że intensywne , kontrastowe kolory są w zdecydowanym odwrocie i że bardzo dużo Par stawia na klasykę w postaci bieli i kremu, dobierając również dodatki, które bardziej im towarzyszą w tym ważnym dniu niż kradną całe show!
Złoto, srebro i zieleń trzymają się bardzo mocno , w towarzystwie traw pampasowych czy suszonych kwiatów i liści pasują idealnie do praktycznie każdego wnętrza.

Niech się dzieje!

Państwo młodzi coraz częściej decydują się na aranżację stołu młodych tylko na dwie osoby ale jeśli podejmują jednak decyzję, że chcą aby rodzice im towarzyszyli w trakcie wesela to stół jest jedną z centralnych części dekoracji, niezmiennie kompozycja na stole jest tą największą , najważniejszą , może jednak przybierać różne kształty i formy ale na pewno jest widoczna. To jak udekorujecie swój stół oraz czy zdecydujecie się na ściankę jest już decyzją indywidualna i planowaną totalnie według oczekiwań i preferencji Państwa Młodych.
Ścianka do zdjęć!

Ścianka do zdjęć to opcja dodatkowa bo jeszcze do niedawna nikt nawet nie zwracał uwagi na to gdzie goście robią sobie zdjęcia pamiątkowe, dziś w dobie mediów społecznościowych ten aspekt zdaje się pojawiać w zapytaniach naszych Par częściej! Dlatego w ofercie mamy heksagon, tradycyjną konstrukcję metalową czy okrąg które zdecydowanie możemy polecić i zaaranżować dowolnie pod oczekiwania naszych klientów.
Warto tez zadbać o komfort gości i postawić przy wejściu tablicę informującą o rozstawieniu stolików , aby ułatwić swoim gościom znajdowanie swoich miejsc, szczególnie kiedy organizujesz duże wesele.

CategoriesTrendy ślubne

Trendy 2023 naszym okiem

Dzielimy się dziś z Wami krótką relacją z naszej sesji w cudownym miejscu. Szklarnia w Bacówce w Radawie to miejsce do którego uwielbiamy wracać. Niepowtarzalny klimat i nasze ulubione kolory zagościły w wystroju , więc nie zastanawiałyśmy się ani chwili. Chciałybyśmy pokazać naszym okiem to, co w nowym sezonie #2023 będzie dostępne w naszym salonie i to co zdecydowanie skradło nasze serce. Zapraszamy na małą bajkową podróż z nami!

W bukietach ślubnych zauważamy trend w stronę suszonych traw, kwiatów oraz dodatków które balansują na granicy boho a naturalnego, eleganckiego glamour. To doskonały sposób , żeby nadać oryginalnego wyglądu stylizacji ale nie ograniczać się konkretnie do specyficznego stylu. Bukiet, który trzyma modelka na zdjęciu będzie pięknym uzupełnieniem prostych fasonów sukien, gładkich i klasycznie skrojonych modeli ale także tych z aplikacjami, koronkami i odrobiną błysku. Czyli generalnie do wszystkiego wygląda fantastycznie .

Postaw na dodatki!

Welon z delikatnym brokatem, ozdoba do włosów , stylowe kolczyki czy bransoletka potrafią w perfekcyjny sposób dopełnić lub podkręcić stylizację. Przykładamy ogromną uwagę do szczegółów, staramy się aby dodatki dostępne dla was w salonie były różnorodne i w wysokim standardzie wykonania. Tworzymy również nasze autorskie projekty, w pracowni krawieckiej i staramy się pokazywać wam najnowsze trendy i to co miałyśmy okazje zobaczyć na ostatnich targach czy w prasie branżowej. Chcemy być na czasie i takie Panny Młode chcemy też widzieć w naszych przymierzalniach .


Nie straszna nam żadna pogoda!

Jeśli w dzień twojego ślubu pogoda nie dopisze to zachowaj spokój! Jesteśmy tu po to, aby pomóc. Cały asortyment kurtek, narzutek, kominów, bolerek od grubych i cieplutkich do delikatnych, tiulowych czy muślinowych.  Wypożyczenie czy kupno, mamy dla was wiele propozycji. Dlatego pamiętajcie, że u nas zawsze się można poratować.

CategoriesTrendy ślubne

Nasze Panny Młode

Cykl postów #naszepannymłode to będzie seria przedstawiająca nasze klientki na zdjęciach , które dostajemy od naszych Pań. Dzięki ich uprzejmości mamy szansę zobaczyć efekt końcowy naszej pracy.
Czasami jest to wynik naszych wspólnych przymiarek a czasami pełnej kompleksowej usługi czyli suknia, stylizacja dodatkami, bukiet ślubny  i dekoracja .
To wspaniały sposób ,aby pokazać naszym przyszłym klientkom proces przygotowań oraz ich finał w postaci gotowego “look’u” naszych Pań .

CategoriesTrendy ślubne

Poznajmy się!

Pomysł na powstanie bloga ślubnego nie kształtował się w naszych głowach latami, to raczej spontaniczna decyzja aby móc podzielić się z wami naszym doświadczeniem. Przez ostatnie 12 lat tworzyłyśmy z pasją i zaangażowaniem miejsce w którym przyszła panna młoda może poczuć się jak prawdziwa księżniczka.