CategoriesTrendy ślubne

Nasze nowości na sezon 2023

Sezon #2023
Nowy sezon w salonie to także śledzenie nowości , które pojawią się w dekoracjach. To bardzo istotna kwestia ,bo każda nowość którą proponujemy naszym klientom sprawia , że chcą oni korzystać z naszej oferty i zachęca ich do podejmowaniu decyzji o tym kto i jak udekoruje im sale, kościół czy stół dla nowożeńców. W tym sezonie z nowości jakie planujemy wprowadzić wybrałyśmy kolory stonowane i spokojne. Nauczone doświadczeniem ostatnich lat wiemy, że nie wszystko to co pojawia się w trendach światowych sprawdza się w naszej lokalizacji czy zwyczajnie jest wybierane przez nasze grono klientów. Pokazujemy Wam więc dziś o czym myślimy przy przygotowaniach do nadchodzącego sezonu ślubnego oraz jakie miałyśmy inspiracje do naszej listy zakupów. Mamy nadzieję, że nowe dodatki, kolory wpadną Wam w oko i sprawią, że będzie Wam łatwiej zaplanować wasz wielki moment.

CategoriesTrendy ślubne

Nasze Panny Młode

#naszepannymlode to inicjatywa , która pomaga nam prezentować Wam nasze działania i ich efekt finalny czyli dzień, do którego przygotowują się w salonie nasze Panie. Poszukiwania sukni to nie jest prosta sprawa a przynajmniej z naszego doświadczenia możemy powiedzieć, że to często mozolna praca. Odwiedzanie  wielu salonów i niekończące się przymiarki często skutkują frustracją klientek i poczuciem, że nie mogą nic ciekawego znaleźć. Ale może czasami warto ograniczyć się do dwóch maksymalnie trzech salonów i skonsultować swoje oczekiwania.

CategoriesTrendy ślubne

Trendy 2023 w dekoracjach

Jeśli szukacie inspiracji w dziedzinie dekoracji jakie zapowiadają się interesująco w tym sezonie to chcemy Wam pokazać nasze ostatnie poczynania i podpowiedzieć w jakim kierunku idą trendy na obecny i zbliżający się sezon. Kolorystyka w jakiej realizujemy najczęściej dekoracje bardzo mocno pokazuje , że intensywne , kontrastowe kolory są w zdecydowanym odwrocie i że bardzo dużo Par stawia na klasykę w postaci bieli i kremu, dobierając również dodatki, które bardziej im towarzyszą w tym ważnym dniu niż kradną całe show!
Złoto, srebro i zieleń trzymają się bardzo mocno , w towarzystwie traw pampasowych czy suszonych kwiatów i liści pasują idealnie do praktycznie każdego wnętrza.

Niech się dzieje!

Państwo młodzi coraz częściej decydują się na aranżację stołu młodych tylko na dwie osoby ale jeśli podejmują jednak decyzję, że chcą aby rodzice im towarzyszyli w trakcie wesela to stół jest jedną z centralnych części dekoracji, niezmiennie kompozycja na stole jest tą największą , najważniejszą , może jednak przybierać różne kształty i formy ale na pewno jest widoczna. To jak udekorujecie swój stół oraz czy zdecydujecie się na ściankę jest już decyzją indywidualna i planowaną totalnie według oczekiwań i preferencji Państwa Młodych.
Ścianka do zdjęć!

Ścianka do zdjęć to opcja dodatkowa bo jeszcze do niedawna nikt nawet nie zwracał uwagi na to gdzie goście robią sobie zdjęcia pamiątkowe, dziś w dobie mediów społecznościowych ten aspekt zdaje się pojawiać w zapytaniach naszych Par częściej! Dlatego w ofercie mamy heksagon, tradycyjną konstrukcję metalową czy okrąg które zdecydowanie możemy polecić i zaaranżować dowolnie pod oczekiwania naszych klientów.
Warto tez zadbać o komfort gości i postawić przy wejściu tablicę informującą o rozstawieniu stolików , aby ułatwić swoim gościom znajdowanie swoich miejsc, szczególnie kiedy organizujesz duże wesele.

CategoriesTrendy ślubne

Nasze Panny Młode

Cykl postów #naszepannymłode to będzie seria przedstawiająca nasze klientki na zdjęciach , które dostajemy od naszych Pań. Dzięki ich uprzejmości mamy szansę zobaczyć efekt końcowy naszej pracy.
Czasami jest to wynik naszych wspólnych przymiarek a czasami pełnej kompleksowej usługi czyli suknia, stylizacja dodatkami, bukiet ślubny  i dekoracja .
To wspaniały sposób ,aby pokazać naszym przyszłym klientkom proces przygotowań oraz ich finał w postaci gotowego “look’u” naszych Pań .

CategoriesTrendy ślubne

Poznajmy się!

Pomysł na powstanie bloga ślubnego nie kształtował się w naszych głowach latami, to raczej spontaniczna decyzja aby móc podzielić się z wami naszym doświadczeniem. Przez ostatnie 12 lat tworzyłyśmy z pasją i zaangażowaniem miejsce w którym przyszła panna młoda może poczuć się jak prawdziwa księżniczka.