Dobór bielizny – dlaczego jest to takie ważne?

#dobór bielizny 
Kluczowym punktem trafionej stylizacji ślubnej jest dobór odpowiedniej bielizny. Wiele naszych Pań decydując się na konkretny model sukni ślubnej niemal w tym samym momencie zadaje pytanie jaki rodzaj, odcień bielizny sprawdzi się w konkretnym przypadku. Najważniejsze aby bielizna niezależnie od odcienia sukni ślubnej była w kolorze skóry czyli nude. Ten rodzaj bielizny sprawdzi się idealnie pod sukniami białymi, kremowymi i prześwitującymi. Nowoczesne fasony sukien ślubnych  bardzo często w swojej formie mają głębokie, odważne dekolty oraz głębokie wycięcia na plecach lub bokach sukni! Tego rodzaju wycięcia wymagają odpowiednio dobranej bielizny lub innych rozwiązań, które sprawdzą się w przypadku danej sukni. Jeśli twoja suknia ślubna nie pozwoli na  dopasowanie bielizny to mamy do zaproponowania inne opcje takie jak taping czyli oklejanie dedykowanymi taśmami do modelowania biustu.

Taping – skuteczna metoda na modelowanie biustu bez bielizny

#taping

Co to takiego? Czym jest tapingJak się go wykonuje? Kto może to dla nas zrobić? Czy możemy okleić się same w dniu ślubu? Tyle wątpliwości i pytań ale obiecujemy , że w kilku zdaniach rozwiejemy te obawy! Taping to oklejanie piersi specjalnymi taśmami , dające szansę na wymodelowanie biustu bez używania bielizny. To doskonały sposób na opanowanie biustu niezależnie od jego rozmiaru czy kształtu. Wykonujemy go przy użyciu specjalistycznych taśm, warto zwrócić uwagę na jakość samych taśm, sprawdzić czy klej nas nie uczula. Oklejanie wykonujemy na czystą, niebalsamowaną skórę.  Techniki oklejania nie są bardzo skomplikowane ale warto przeszkolić się w tym temacie. Jeśli masz ochotę skorzystać z tej techniki to polecamy skorzystać z pomocy osoby, która takimi metodami pracuje i ma pewną rękę do wykonywania takiego zabiegu! Ważne jest też to, aby pamiętać o emocjach, które towarzyszą nam w dniu ślubu, to niby nic ale potrafi skutecznie sparaliżować codzienne czynności. Dlatego aby uniknąć paniki w dniu, który ma się nam kojarzyć tylko dobrze może warto umówić się na taping z brafitterką , która wykona dla nas takie zlecenie odwiedzając nas w dniu ślubu. Z czystym sumieniem polecamy w naszej okolicy dziewczyny z @fabryka stanika. Miałyśmy okazję spotkać się z nimi na warsztatach brafittingowych , które przeprowadziły u nas kilka dni temu prezentując tą popularną technikę na naszych modelkach i z czystym sumieniem polecamy oddać się w doświadczone ręce specjalistek w swojej dziedzinie.

Głębokie dekolty- bielizna czy oklejanie

#jak dobrać bieliznę do głębokiego dekoltu

Sposoby dobierania odpowiedniej bielizny do sukni to nie jest wiedza tajemna. W salonie mamy wiele różnego rodzaju biustonoszy, zapinane na kilka różnych sposobów, które będą odpowiednie dla twojego wycięcia w sukni. Bardzo odkryte boki sukien czy głębokie dekolty na plecach czy przodach powodują, że bielizna powinna być dobierana i kupowana w momencie przymiarki, a nie przed. Częstym błędem jest to, że Panie kupują bieliznę i przynoszą ją na pierwsze przymiarki, a potem okazuje się , że w sukni jaką wybrały zupełnie nie spełnia swojej funkcji . Mamy też bardzo często Panie, które po właściwym dopasowaniu sukni decydują się na to, że do ślubu nie zakładają ani bielizny ani nie stosują żadnych technik oklejania biustu. I to jest też ok jeśli czują się tak najlepiej.  Sugerujemy więc aby najpierw wybrać wymarzony model sukni ,a potem dobrać do niej odpowiednią formę bielizny. Oszczędzimy sobie w ten sposób i czas i pieniądze.

Jakość ma znaczenie!

#pamiętaj, aby zadbać o jakość bielizny

Jeśli jest jedna rzecz na którą zwracamy uwagę naszym klientkom to jakość bielizny na którą postawicie w dniu ślubu. Dobrej jakości biustonosz czy bielizna potrafi sprawić , że suknia wygląda zupełnie inaczej! To jakość wykorzystanych materiałów i technologii cięcia i poprawnych konstrukcji może poprawić efekt końcowy i podkreślić walory sylwetki w niepowtarzalny sposób. To samo usłyszałyśmy od dziewczyn odnośnie taśm modelujących. Dobrze dobrana bielizna to połowa sukcesu 😉 A przecież efekt końcowy powinien oszołomić wszystkich !!!