Przygotowania do ślubu.

Suknia dopasowana, wyprasowana czeka na swój wielki moment w pokrowcu. Wszystko leży idealnie! Dzień ślubu i to Państwo Młodzi stają się obiektem obserwacji od samego rana. Emocje sięgają zenitu ale to jeszcze kilka godzin przed wyjściem z domu będzie Wam towarzyszył ktoś z obiektywem! To właśnie wtedy nasze Panny Młode chcąc poczuć się pięknie w trakcie makijażu, stylizacji fryzury i przygotowań do swojego wielkiego dnia chcą narzucić na siebie coś co zagwarantuje im komfort i wygodę. Dostawałyśmy mnóstwo zapytań o to, czy w salonie można kupić szlafroczki dedykowane Paniom Młodym. W ten sposób w salonie pojawiła się możliwość zakupu szlafroków bardzo dobrej jakości, szytych w Polsce z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. To było bardzo ważne, aby produkt jaki będziemy proponować naszym Paniom w salonie był produktem premium. W ten sposób pojawiła się u nas firma Endorfinella!

Panna Młoda czy Bride?

Być może jeszcze jakiś czas temu kwestia szlafroka, w którym Panna Młoda szykuje się do ślubu nie była w ogóle przedmiotem rozważań ale nowe czasy przyniosły nowe trendy. Dziś Panna Młoda zaczyna swój dzień w towarzystwie fotografa i kamerzysty praktycznie w chwili kiedy otworzy oczy. To dosyć intymny moment, który sprawił, że nasze Panie musiały przygotować się także do tej sytuacji. Potrzeba narzucenia czegoś lekkiego zanim nałożą suknię ślubną spowodowała, że firmy odzieżowy wyszły naprzeciw oczekiwaniom rynku. Ważne by szlafrok był wykonany z dobrej jakości materiału i dobrze współpracował ze skórą przyszłej Panny Młodej. Nikt nie chce przecież czuć dyskomfortu i marzyć tylko o prysznicu kiedy fryzura i makijaż są już gotowe. Firma Endorfinella zabezpiecza wszystkie potrzeby naszych klientek, ich wzory są bardzo zmysłowe a materiały otulają skórę i przepięknie się prezentują. Nasze Panie mają szanse zdecydować też czy napis na szlafroku będzie brzmiał : “Panna Młoda” czy “Bride”. Wszystko według upodobań.


Czy szlafrok dla Panny Młodej musi być biały?

Szlafrok dla Panny Młodej tak samo jak suknia powinien być dobrany do upodobań i gustu a nie do przekonań, które są już dawno nieaktualne. To czy w trakcie przygotowań będziesz miała na sobie różowy , fioletowy czy śnieżno biały szlafrok nie ma zupełnie znaczenia. To przecież dodatek, który ma dać Ci poczucie komfortu i uprzyjemnić te chwile kiedy szykujesz się do swojego wielkiego momentu. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że kolor biały czy ecru cieszy się największą popularnością chyba dlatego, że jednoznacznie kojarzy się ze ślubem. Nie ma jednak żadnych wytycznych więc wybierając swój peniuar powinnaś kierować się swoją intuicją i upodobaniami. Chcemy, aby wszystkie Panny Młode czuły się w tym dniu po prostu pięknie! Przecież to o to właśnie chodzi.

.

            Pełna gama kolorów!

Endorfinella nie tylko oferuje bardzo bogatą gamę kolorów ale także fantastycznie wychodzi naprzód oczekiwaniom swoich klientek w kwestii materiałów. Można zakupić u nas szlafroczki szyte z weluru, satynki czy koronki. To lekkie haleczki i peniuary w różnych długościach. Jeśli nie czujesz się dobrze haleczce to możesz wybrać koszulkę i lekkie, kobiece spodenki oraz delikatny peniuar. Za to właśnie uwielbiamy produkty tej Polskiej marki. Jeśli chcecie dotknąć , pooglądać lub kupić w prezencie taki zestaw dla przyszłej Panny Młodej to zapraszamy do salonu. Chętnie doradzimy, pokażemy, które modele cieszą się największą popularnością i pomożemy Ci poczuć się naprawdę wyjątkowo w dniu ślubu!

                                                       Zapraszamy do salonu w Jarosławiu, Ul. Słowackiego 22   

Jesteśmy tutaj dla Was! Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, zapytania to odwiedźcie nas w salonie. Zawsze chętnie wesprzemy Was w waszych wyborach!