Jak poczuć się pięknie w tym najważniejszym dniu?

Jeśli szukasz swojej wymarzonej sukni ślubnej , znasz swój styl, wiesz w czym czujesz się dobrze i co jest dla ciebie ważne, żeby poczuć się naprawdę wyjątkowo! O tym bardzo często rozmawiamy z naszymi Paniami w przymierzalni. Dobrze jest mieć inspiracje, dobrze podglądać i sprawdzać w czym jest nam dobrze ale ta jedna jedyna suknia ślubna musi być dopasowana do figury ale także do osobowości!  Musisz poczuć się dobrze, reszta to tylko kwestia dopasowania. Dziś w serii #naszepannymłode pokazujemy Wam Panią Paulinę, która od początku wiedziała czego chce i czego szuka. Popatrzcie na kilka ujęć z tego wspaniałego dnia. Widać od razu jak promiennie i kobieco wyglądała.

Siła dodatków!

To jest tak ogromnie ważna sprawa, dobór dodatków kiedy jest niespójny potrafi zepsuć wszystko. W salonie poświęcamy sporo czasu w trakcie przymiarek aby wszystkie dodatki były doskonale dobrane, żeby komplementowały Pannę Młodą i były tą “wisienką na torcie”. Nie za dużo i nie za mało! Musi być w sam raz!

 Urok pierwszego spojrzenia

 

 

Pracujemy z naszą Panną Młodą w trakcie przymiarek nad wszystkim co tworzy całość, skrupulatnie i z zaangażowanie ale przecież najważniejsze jest to pierwsze wrażenie! Ten moment kiedy Pan Młody zobaczy swoją wybrankę pierwszy raz, w sukni, w dniu kiedy składają sobie przysięgę na całe życie! Nie jeden raz widzimy jakie to wywołuje emocje! Bywa też , że polecą łzy! To nie jest zwykły dzień! To jest dzień kiedy wszystko dzieje się jakoś magicznie, obok nas! I to są najpiękniejsze chwile w naszym życiu.