Spotkanie ze studentkami kierunku “Kosmetologia”.

Rok temu spotkałyśmy po raz pierwszy na sesji stylizowanej promującej lokalne firmy związane z branżą ślubną oraz kierunek ” Kosmetologia” na Wydziale Ochrony Zdrowia PANS w Jarosławiu . W tym roku spotkaliśmy się po raz kolejny współtworząc ten niezwykle fascynujący projekt! Nasz salon odpowiedzialny był za stylizację ślubną dziewczyn oraz właściwy dobór dodatków dopełniający ich “look “. Modelkami jak poprzednio były studentki tego kierunku!

Makijaże, fryzury, stylizacja!

Dziewczyny zostały pomalowane i uczesane przez swoje koleżanki z roku. Uważamy, że mimo ciężkich warunków i wysokiej temperatury nasze modelki dzielnie mierzyły się z tym wyzwaniem. Efekty naszej wspólnej pracy możecie podziwiać na zdjęciach, które wykonali Andżelika Dyndał https://www.facebook.com/profile.php?id=61557359016193 oraz Karol Pałys https://www.facebook.com/profile.php?id=61560040873177. Za wizualno- filmowy aspekt spotkania dziękujemy @aleksandra_magdalena95 . Opiekunką roku jest niezastąpiona Pani Iwona Pięknik , która jest przykładem wspaniałego pedagoga, która kocha to co robi i jest zawsze blisko swoich studentek.


Druga edycja równie owocna co pierwsza!

Sesja miała miejsce na terenie uczelni. Dziękujemy za zaproszenie do tego projektu!!! Z ogromną radością podchodzimy do takich inicjatyw i z zaciekawieniem obserwujemy co dzieje się na naszym rodzimym rynku. Branża ślubna to nie tylko suknia ślubna ale cała masa działalności, które są niezbędne do tego, by Panna Młoda szykująca się do swojego wielkiego dnia mogła skorzystać z usług szybko, płynnie i kompleksowo. Widząc zaangażowanie i pasje studentek możemy śmiało powiedzieć, że na nasz lokalny rynek wchodzą osoby, które są dobrze wykształcone i przygotowane do pracy. Mamy nadzieję, że trzecia edycja będzie równie udana jak obecna! Już jesteśmy jej ciekawe;-)

            Stylizacja ślubna to sztuka dobierania sukni do sylwetki !

Podsumowując nasze spotkanie w ramach sesji możemy powiedzieć , że praca którą wykonujemy na co dzień to nic innego jak umiejętne dobieranie sukni, jej fasonu, koloru i stylu do sylwetki naszej przyszłej Panny Młodej! Możecie zobaczyć na zdjęciach z tego konkretnego spotkania jak każda z dziewczyn, które były zaangażowane w to wydarzenie wygląda inaczej, jak różnią się odcienie proponowanych sukien i jak podbija to urodę modelek. Każda prezentowana kreacja to indywidualnie stworzony na potrzeby tego spotkania look! Po latach pracy z klientkami wykorzystujemy wiedzę i doświadczenia aby trafiać w oczekiwania naszych Pań Młodych.

                                                       Zapraszamy do salonu w Jarosławiu, Ul. Słowackiego 22   

Jesteśmy tutaj dla Was! Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, zapytania to odwiedźcie nas w salonie. Zawsze chętnie wesprzemy Was w waszych wyborach!