#naszepannymlode to inicjatywa , która pomaga nam prezentować Wam nasze działania i ich efekt finalny czyli dzień, do którego przygotowują się w salonie nasze Panie. Poszukiwania sukni to nie jest prosta sprawa a przynajmniej z naszego doświadczenia możemy powiedzieć, że to często mozolna praca. Odwiedzanie  wielu salonów i niekończące się przymiarki często skutkują frustracją klientek i poczuciem, że nie mogą nic ciekawego znaleźć. Ale może czasami warto ograniczyć się do dwóch maksymalnie trzech salonów i skonsultować swoje oczekiwania.

To  co widzimy w internecie i co prezentują nam producenci na idealnych modelkach jest czasami dalekie od tego z czym przychodzi do nas klientka, a my jesteśmy otwarte na każdą przyszłą Pannę Młodą  bo przecież nieważne czy jesteś rozmiar “zero” czy masz bardziej kobiece kształty naszym zadaniem jest , żebyś w tym dniu wyglądała i czuła się  najpiękniej. Popatrzcie jak cudownie w dniu swojego ślubu prezentowała się Pani Paulina. Czysta magia. Prosty krój sukni, wspaniale podkreślone walory sylwetki i płaszcz, który dodał lekkości i skupiał spojrzenia .Pięknie! 

 

 

 

To pierwsze spojrzenie!

Kiedy wszystkie przygotowania i przymiarki są zakończone, suknia gotowa czeka w pokrowcu i nastaje ten dzień. Dzień ślubu!  Moment , w którym Pan Młody zobaczy swoją ukochaną po raz pierwszy jest często wzruszający i wywołuje ogrom emocji. Na zdjęciach widać jak szczęśliwi są nasi Państwo Młodzi rozpoczynając swoją życiową podróż. Mamy nadzieję, ze będzie pełna wspaniałych przygód i dobrych historii !


Dziękujemy za te spotkania;-)

Dziękujemy Pani Paulinie za to, że zaufała nam w tej ważnej kwestii, za sympatyczne spotkania i za bardzo miły czas , jaki mogłyśmy dzielić w czasie przygotowań.