Nasze propozycje sukienek komunijnych
W tym sezonie w naszym salonie pojawiła się pierwszy raz pełna kolekcja sukienek komunijnych, która powstała z naszej osobistej potrzeby stworzenia czegoś dla naszych młodszych klientek, które przecież też dzień komunii traktują poważnie i szukają czegoś wyjątkowego! W salonie Avangarda suknie komunijne można było kupić już od dwóch sezonów.  Miałyśmy tylko projekty alb , albo-sukienek od producenta, a to bardzo ograniczało nasze możliwości. Chciałyśmy podejść do tematu kreatywnie. Wsłuchując się w oczekiwania naszych poprzednich klientek postanowiłyśmy podjąć wyzwanie. W ten sposób narodził się pomysł stworzenia kolekcji zawierającej różnorodne, interesujące wzory, które będą trafiały w gusta dziewczynek.

Nasze modele sukien a wzory indywidualne?

Zakładając, że mamy do zaproponowania naszym potencjalnym klientom gotowe wzory sukienek komunijnych, możemy zaproponować zakup sukni z tzw. wieszaka ale szyjemy także wzory indywidualne, w których dajemy możliwość zaprojektowania wzoru sukni pod ich oczekiwania. W ten sposób otwiera się dla naszych przyszłych klientów możliwość doboru dodatków tj kolory hostii czy koronek jakich użyjemy do wykończenia sukni, a także dowolność zamiany góry sukienki z jednego modelu i zamiana spódnicy z innego. To także szansa na uszycie całkiem nowego modelu sukni, bardzo często są inspirowane wzorami jakie nasze klientki znalazły w Internecie.


Suknia na Komunię i Rocznicę!

To chyba najczęściej pojawiająca się wątpliwość przy zakupie! Czy szyć suknię na miarę z zapasem. Odpowiedz nie jest oczywista ale zawsze uspokajamy nasze Mamy. Jeśli obawiacie się, że dziecko od czasu Komunii do Rocznicy urośnie to w sukienkach można zrobić zapas. Ten zabieg który pozwoli nam na poszerzenie lub wydłużenie sukienki. To naturalne, że dzieci rosną więc w trakcie zamawiania sukni czy to stacjonarnie czy online w naszym sklepie https://studioavangarda.pl/kategoria/dla-dziewczynek/sukienki-komunijne/  warto zwrócić uwagę na to czy dodatkowa ilość materiału zostanie wpasowana w sukienkę. Zauważyłyśmy także trend , że wiele z Was rezygnuje z zakładania tradycyjnej sukienki komunijnej na rocznicę i zastępujecie je innymi sukniami pasującymi do tej okazji. W salonie mamy także kolekcję sukieneczek dla dziewczynek, które sprawdzą się fantastycznie jako te na zmianę.

                                                              Przyjdź na przymiarkę i wyjdź z salonu z pełną stylizacją!

W salonie mamy pełną gamę dodatków, możesz kupić rękawiczki, woreczki, torebki, wianuszki z kwiatów sztucznych czy zamówić wianek wyplatany z kwiatów świeżych. Mamy również bogaty wybór okryć wierzchnich komunijnych w razie gdyby pogoda nie dopisała. Chcemy, aby wszystkie nasze klientki niezależnie od wieku miały możliwość stworzyć kompletną stylizację i wyjść z salonu ze spokojną głową! Mamy nadzieję , że tak właśnie jest, a my wciąż nie ustajemy w wysłuchiwaniu wszystkich cennych uwag naszych najmłodszych klientek i poprawianiu tego co może jeszcze nie działa idealnie ale staramy się !

                                    Jeśli poszukujesz sukienki komunijnej dla swojego dziecka, odwiedź naszą stronę!

Jeśli chcesz się zapoznać z naszą ofertą zapraszamy na naszą stronę w zakładce “sukienki komunijne ”  znajdziecie nasze wzory i już możemy zapowiedzieć! Będzie więcej! Już wkrótce będziemy się szykować na najnowszy sezon #2025. www.studioavangarda.pl . Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych. Tam najszybciej pojawią się nasze “nowinki”. https://www.facebook.com/AvangardaDekoracjeSlubne.