Pomysł na powstanie bloga ślubnego nie kształtował się w naszych głowach latami, to raczej spontaniczna decyzja aby móc podzielić się z wami naszym doświadczeniem. Przez ostatnie 12 lat tworzyłyśmy z pasją i zaangażowaniem miejsce w którym przyszła panna młoda może poczuć się jak prawdziwa księżniczka.

To miejsce to nasz salon sukien ślubnych Avangarda , tu co roku pojawiają sie suknie z najnowszych kolekcji topowych projektantów. Uwielbiamy odwiedzać Targi Ślubne w kraju i za granicą skąd czerpiemy inspiracje i poznajemy aktualne trendy. Przy wyborze kolekcji kierujemy się gustami was wszystkich, staramy się aby wybrane suknie były  oryginalne, różnorodne – proste i glamour. Wiemy że każda z was jest inna  i oczekuje innej stylizacji.

Jaki jest nasz cel!

Za cel postawiłyśmy sobie wprowadzanie z każdym rokiem nowej oferty i tak zajmujemy się już florystyką ślubną, doborem bielizny ślubnej, okryć wierzchnich, biżuterii , a nawet butów… Posiadamy kolekcję sukien ślubnych , sukien size plus, sukieneczek okazjonalnych dla dziewczynek,  otwieramy internetową sprzedaż sukien ślubnych.


Lubimy z wami rozmawiać 😉

Przez te wszystkie lata przeprowadziłyśmy tysiące rozmów z naszymi klientkami, wspólnie tworzyłyśmy stylizację ślubną, doradzałyśmy i nie raz pomagałyśmy w rozwiązaniu jakiegoś problemu. Teraz pragniemy zdobytą wiedze przelać na strony naszego bloga.

Blog skierowany jest przede wszystkim do przyszłych panien młodych, oraz osób zainteresowanych tematyką ślubną. Będziemy tu zamieszczać porady, inspiracje a także pochwalimy się naszymi parami ślubnymi, realizacjami i nie tylko…