Czy istnieje idealna  para butów?!

Zadawałyśmy sobie to pytanie przez bardzo długi czas i nie ukrywamy, że słyszałyśmy je także od naszych Pań Młodych. Długie miesiące szukałyśmy producentów, którzy tworzą niepowtarzalne, oryginalne kolekcje bucików/ pantofelków. Chciałyśmy, aby buty które pojawią się w salonie będzie można założyć do sukni ślubnej ale także potraktować jako inwestycję na przyszłość. Zależało nam by mogły je dopasować do swojej sukni Panny Młode ale także ich Mamy, druhny czy siostry. Ponadczasowe modele, bardzo nietuzinkowe i ściągające spojrzenia przy każdym ruchu. Buty idealne na każdą okazję. W ten sposób w salonie Avangarda nasze Panie mogą przymierzyć i kupić buty włoskiej marki @Sca’viola.

Czy te buty są wygodne?

Patrząc na buty, które wykonane są z silikonowych elementów Panie mają obawy, że buty mogą powodować dyskomfort i odparzenia. Wysoka jakość materiałów, które zostały wykorzystane do produkcji butów gwarantują ich lekkość użytkowania. Oczywiście są dwie sugestie do których warto się przychylić 😉 Po pierwsze nie zostawiajcie decyzji o zakupie butów na ostatnią chwilę. Sugerujemy, aby buty do ślubu kupić przynajmniej miesiąc wcześniej i zakładać je codziennie przez kilka dni . Poćwiczyć chodzenie jeśli na co dzień nie nosicie tego rodzaju butów,  sprawdźcie czy jesteście w stanie wytrzymać w nich więcej niż pół godziny. To wszystko pomoże Wam zadbać o swoją własną wygodę i samopoczucie w tym dniu. Chyba najgorszą opcją jest moment, kiedy zamiast przetańczyć całą noc biegamy szukając nerwowo plasterków. Po drugie wysokość obcasa! Bardzo dużo Pań myśli, że to właśnie tego dnia muszą wytrwać na bardzo wysokich obcasach! To nie jest dobry kierunek. Jeśli nie nosisz wysokich obcasów i twoja stopa nie jest do nich przyzwyczajona to nie rób sobie tego. Buty w salonie mamy na różnych obcasikach. Od 2,5cm aż po 9cm . Wasza wygoda to podstawa, zakładając buty rano trzeba pamiętać , że przed Wami przynajmniej 10 czy 12 h intensywnego użytkowania butów. Dobierzcie je do swoich ulubionych wysokości. Średni obcasik doda Wam  już stylu i gracji ale nie zepsuje najważniejszego dnia w życiu.


Długość sukni a wygoda!

Kwestia, którą poruszamy z naszymi Paniami praktycznie za każdym razem kiedy dopasowujemy suknię. Wiele dziewczyn planuje zmianę butów po tej oficjalnej części lub w trakcie tańców. I to powoduje, że nasze Panie mają wątpliwości odnośnie tego jak długa powinna być suknia. Odpowiedź jest taka, że długość zawsze ustala się do butów wyższych. Wygoda wygodą ale efekt za krótkiej sukni sprawia, że Panna Młoda wygląda zawsze niekorzystnie.

Długość sukni stanowi bardzo ważną część proporcji, kiedy spódnica w sukni jest zbyt krótka i buty są bardzo widoczne nie wygląda to dobrze, a często możemy mieć wrażenie, że suknia jest źle dopasowana. Sugerujemy więc naszym klientkom aby długość sukni zawsze ustalały do butów w których idą do ślubu. Nawet jeśli planujecie założyć balerinki czy trampki to warto liczyć się z tym, że może i dół sukni zniszczy się w trakcie zabawy ale docenicie efekt wizualny później, przeglądając pamiątkowe zdjęcia. 

                                                                        Poczuj się jak prawdziwa księżniczka!

Buty ślubne kojarzą nam się z jednorazowym wydatkiem ,a przecież nie musi tak być. Wybierając buty do ślubu zwróć uwagę na to aby był to model elegancki, kobiecy i uniwersalny. Te , które macie szansę przymierzyć w naszym salonie będą się świetnie sprawdzały na inne okazje. W salonie możecie wybierać pośród trzech odcieni złotym, srebrnym i rose gold! Jeśli znacie tą markę a chcecie kupić ukochaną parę i nie możecie dostać ich w waszej okolicy to możecie skorzystać z opcji zakupów online https://studioavangarda.pl/kategoria/panna_mloda/buty/.

                                                       Zapraszamy do salonu w Jarosławiu, Ul. Słowackiego 22   

Jesteśmy tutaj dla Was! Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, zapytania to odwiedźcie nas w salonie. Zawsze chętnie wesprzemy Was w waszych wyborach!