Nasza oferta

Butik Ślubny

Zapraszamy do Butiku Ślubnego gdzie można zapoznać się z ofertą dekoratorską, obejrzeć przykładowe aranżacje sal weselnych, kościołów i pojazdów ślubnych. W butiku można nabyć ręcznie wykonane zaproszenia ślubne, winietki, zawieszki na alkohol, podziękowania dla rodziców i świadków, księgi gości, pudełka na koperty, lampki toastowe, zdobione kieliszki, kotyliony, poduszki na obrączki, podwiązki, balony, figurki na tort a także gotowe dekoracje na samochód, tablice rejestracyjne, różnego rodzaju kartki okolicznościowe, konfetti a także wiele artykułów potrzebnych do samodzielnego wykonania dekoracji. Butik to także miejsce gdzie będą mogli Państwo porozmawiać na temat doboru odpowiedniej dekoracji, zawsze służymy radą i pomocą.

Dekoracje Ślubne

DEKORACJE SAL WESELNYCH
Rodzaj dekoracji sali dobieramy w zależności od miejsca w którym odbędzie się przyjęcie weselne uwzględniając życzenia pary młodej. Staramy się stworzyć wspaniałą atmosferę weselną poprzez przygotowanie kompozycji z kwiatów żywych, ułożenie kompozycji świec w towarzystwie dekoracyjnych kamieni, piasków bądź kryształków. Specjalizujemy się w dekoracjach tkaninowych, świetlnych i balonowych upiększając nimi sufity sal i tworząc tło pary młodej. Oferujemy wypożyczenie uniwersalnych pokrowców na krzesła, w kolorze białym i kremowym wraz z szarfami dekoracyjnymi, pokrowców na krzesła ISO (konferencyjne), obrusów, bankietówek, bieżników.

DEKORACJE KOŚCIOŁÓW
Dla podkreślenia magicznego nastroju ceremonii zaślubin proponujemy dekoracje kościoła kwiatami żywymi, sztucznymi, pięknymi białymi świecznikami, świecami w szkle, woalami i innymi elementami dekoracyjnymi tworząc indywidualny projekt alei ślubnej. Udekorujemy krzesła pary młodej, klęczniki i krzesła dla świadków bądź drużbów. Przygotowujemy także kompozycje kwiatowe na główny ołtarz kościoła i jego nawy boczne.
DEKORACJE POJAZDÓW ŚLUBNYCH
Aby zadbać o uroczysty nastrój już przed ślubem oferujemy dekorację każdego pojazdu ślubnego. Przygotowujemy kompozycje z kwiatów żywych lub sztucznych, dekoracje materiałowe, szarfy, kokardy, dekorację klamek oraz ślubne tablice rejestracyjne z wybranym tekstem lub imionami pary młodej.

BUKIETY ŚLUBNE
Z wielką pasją tworzymy bukiety ślubne dobierając ich wygląd do sylwetki, sukni ślubnej i uwzględniając wskazówki otrzymane od przyszłej panny młodej. Wszystko tworzymy według indywidualnych projektów z zastosowaniem najnowszych trendów mody ślubnej wykorzystując techniki zdobyte na szkoleniach florystycznych. Wykonujemy bukiety ślubne z broszek, biżuterii, kwiatów wykonane są ręcznie na indywidualne zamówienia każdej klientki w dowolnej kolorystyce. Bukiet ślubny jest obowiązkowym atrybutem każdej Panny Młodej. A te w niezwykłej wersji pełnią dodatkową rolę biżuterii, posiadają oryginalny wygląd, stanowią najwspanialszą, trwałą i cenną pamiątkę ze ślubu. W naszej ofercie znajdą państwo również butonierki dla pana młodego, bukiety dla drużek, bransoletki z kwiatów żywych, podziękowania dla rodziców, wiązanki okolicznościowe.

 

Dodatki Ślubne

FONTANNA CZEKOLADOWA
Fontanna czekoladowa to doskonała słodka atrakcja na każde przyjęcie, dlatego oferujemy państwu wynajem profesjonalnej fontanny wraz z najlepszą belgijską czekoladą i efektownym podświetlanym podestem. Łącząc najwyższą jakość oferowanych usług z profesjonalnym sprzętem i obsługą gwarantujemy, że Państwa impreza będzie wyjątkowa i na której unosić się będzie delikatny, aksamitny zapach czekolady...

ZAPROSZENIA
Proponujemy ręczne wykonane zaproszenia ślubne i komunijne z wykorzystaniem papierów dekoracyjnych w kolorach białych, ecru, kremowych i innych. Zdobione tasiemkami, kokardkami, cyrkoniami, kwiatuszkami, jak również winietki, zawieszki na butelki, tablice z rozsadzeniem gości. Personalizacja gratis. Każdy wzór zaproszenia można modyfikować, zarówno kształt jak i kolorystykę. Poniższa galeria zdjęć zawiera tylko część wzorów zaproszeń. Do obejrzenia pełnej oferty zapraszamy do Butiku Ślubnego.
SAMOCHÓD
Stylowy samochód retro do ślubu. Pierwsza generacja Mercedesa Klasy "S" z 1971r. Pojazd w stanie idealnym, zarejestrowany jako zabytkowy. Cena zawsze ustalana indywidualnie, dopasowana do potrzeb klienta. Obsługa wesel na terenie województwa podkarpackiego.
Kontakt: 606 609 855