Dekoracje ślubne

Dekoracje sal weselnych

Rodzaj dekoracji sali dobieramy w zależności od miejsca w którym odbędzie się przyjęcie weselne uwzględniając życzenia pary młodej. Staramy się stworzyć wspaniałą atmosferę weselną poprzez przygotowanie kompozycji z kwiatów żywych, ułożenie kompozycji świec w towarzystwie dekoracyjnych kamieni, piasków bądź kryształków. Specjalizujemy się w dekoracjach tkaninowych, świetlnych i balonowych upiększając nimi sufity sal i tworząc tło pary młodej. Oferujemy wypożyczenie uniwersalnych pokrowców na krzesła, w kolorze białym i kremowym wraz z szarfami dekoracyjnymi, pokrowców na krzesła ISO (konferencyjne), obrusów, bankietówek, bieżników.

Dekoracje kościołów

Dla podkreślenia magicznego nastroju ceremonii zaślubin proponujemy dekoracje kościoła kwiatami żywymi, sztucznymi, pięknymi białymi świecznikami, świecami w szkle, woalami i innymi elementami dekoracyjnymi tworząc indywidualny projekt alei ślubnej. Udekorujemy krzesła pary młodej, klęczniki i krzesła dla świadków bądź drużbów. Przygotowujemy także kompozycje kwiatowe na główny ołtarz kościoła i jego nawy boczne.

Dekoracje pojazdów ślubnych

Aby zadbać o uroczysty nastrój już przed ślubem oferujemy dekorację każdego pojazdu ślubnego. Przygotowujemy kompozycje z kwiatów żywych lub sztucznych, dekoracje materiałowe, szarfy, kokardy, dekorację klamek oraz ślubne tablice rejestracyjne z wybranym tekstem lub imionami pary młodej.

Bukiety ślubne

Z wielką pasją tworzymy bukiety ślubne dobierając ich wygląd do sylwetki, sukni ślubnej i uwzględniając wskazówki otrzymane od przyszłej panny młodej. Wszystko tworzymy według indywidualnych projektów z zastosowaniem najnowszych trendów mody ślubnej wykorzystując techniki zdobyte na szkoleniach florystycznych. Wykonujemy bukiety ślubne z broszek, biżuterii, kwiatów wykonane są ręcznie na indywidualne zamówienia każdej klientki w dowolnej kolorystyce. Bukiet ślubny jest obowiązkowym atrybutem każdej Panny Młodej. A te w niezwykłej wersji pełnią dodatkową rolę biżuterii, posiadają orygianlny wygląd, stanowią najwspanialszą, trwałą i cenną pamiątkę ze ślubu. W naszej ofercie znajdą państwo również butonierki dla pana młodego, bukiety dla drużek, bransoletki z kwiatów żywych, podziękowania dla rodziców, wiązanki okolicznościowe.